Επίσκεψη στην Έκθεση Βρετανικών Πανεπιστημίων για Σπουδές 1ου Πτυχίου (Bachelor) & Μεταπτυχιακές Σπουδές (Master). Για την British Open Days έχουμε κατασκευάσει το Website και βοηθήσαμε στον σχεδιασμό Roll-ups και φυλλαδίων για την έκθεση
![](https://www.9amlabs.com/wp-content/uploads/2020/04/9am-on-vimeo-244x300.png)
Life with 9AM
Δείτε το Video Portfolio μας στη Vimeo
Η 9AM είναι πλέον και στο Vimeo. Μπορείτε να δείτε ενδεικτικό portfolio από short videos που δημιουργούμε για: Για Social